Main menu

Az Almárium-Pro Kft. – az Apple hivatalos magyarországi szervizpartnere –
munkatársat keres SZERVIZVEZETŐ munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
A munkába lépés időpontja: azonnal, illetve megegyezés szerint
Munkaidő: teljes munkaidő (8 óra)
Határozatlan idejű szerződés

FELADATOK:

  • a cég teljes körű koordinálása szerviz oldalról
  • szerviztechnikusok (5-6 fő) irányítása, napi munkájuk felügyelete
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, a felmerülő problémák rögzítése és kezelése
  • alkatrészek beszerzésének koordinálása, nyilvántartása
  • munkafolyamatok minőségi ellenőrzése
  • precíz javítási, karbantartási adminisztráció vezetése
  • optimális szervizrend és munkahelyi légkör kialakítása és fenntartása

ELVÁRÁSOK:

Képzettség: minimum technikusi végzettség (műszaki), műszaki jellegű felsőfokú végzettség előny jelent
Szervizvezetésben és beosztottak szakmai irányításában, koordinálásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
Ismeretek: biztos szakmai angol nyelvtudás

Személyiségjegyek:

  • jó szervezői és vezetői készség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • terhelhetőség

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes bér (alkalmazotti jogviszony)
  • Céges telefon
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, folyamatos szakmai tréningek, oktatások
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség

A jelentezéseket a job(kukac)almarium-pro.hu email címre várjuk.